Fotograf na wesele

Uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne są doskonałym sprawdzianem umiejętności dla każdego fotografa. Staram się, aby moja fotografia ślubna w dyskretny i naturalny sposób uwieczniła na zdjęciach najważniejsze chwile tego szczególnego dnia, malujące się na twarzach pary młodej i zaproszonych gości uczucie wzruszenia i serdeczności.

 

 

W ogólnopolskim serwisie fotografów ślubnych                         otrzymałem miano fotografa polecanego przez redakcję.

Dodatkowo w grudniu 2012 roku zostałem wyróżnionym fotografem miesiąca.

W serwisie tym znajduje się podstawowy cennik usług <wystarczy kliknąć wyróżnienie-->.

 

Jako fotograf ślubny w ramach umowy jestem do Państwa dyspozycji przez pełne dwa dni (dzień Ślubu i dzień zabawa w plenerze).

W atrakcyjnej cenie otrzymują Państwo także klasyczny album, w którym wklejone są zdjęcia ślubne w dużym formacie 15x23  wywołane na profesjonalnym papierze fotograficznym lub dużej fotoksiążce. W cenie są także płyty DVD z posortowanymi tematycznie zdjęciami w ilości przekraczjącej 1000. Zdjęcia są już dostępne po tygodniu w Państwa galerii internetowej pod unikatowym adresem. 

Jeśli wesele ma miejsce w obrębie 100km od Bydgoszczy poruszam się bez dodatkowych dla  Państwa kosztów. 

Istnieje oczywiście możliwość otrzymania dodatkowych małych i dużych albumów także w skórzanej okładce, fotoksiążki miękkiej lub twardej, wydruku na płótnie czy szkle. 

Posiadam oczywiście ważne upoważnienie Kurii Diecezjalnej w Bydgoszczy do fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgicznej.

Chcielibyście Państwo wykonać sobie sesję zdjęciową w innym, odległym miejscu? Nie stanowi to dla mnie problemu! Sesja plenerowa w górach lub nad morzem? To tylko kwestia omówienia szczegółów i ceny. 


Pragnę spełnić Państwa indywidualne wymagania – szczegóły możemy ustalić podczas niezobowiązującego spotkania.

 

Zapraszam do galerii

 

--> w ofercie także <--

"Magiczne wesele"Przejdź do pełnej wersji strony • E2 CMS powered. Copyright © 2012 • crazyIT - strony internetowe Bydgoszcz