Galeria ślubna

 

Ślubne elementy

 

Fotografia Ślubna to także: obrączki, bukiety, przystrojone samochody czy Kościoły są elementami nietypowymi i przypisanymi tej jedynej uroczystości. Spróbujmy pokazać je w bardziej niestandardowy sposób adekwatny i niepowtarzalny dla tej własnie chwili.

Przykłady poniżej, a więcej zdjęć znajduje się tutaj.


 

Przygotowania

Nie często szykujemy się do własnego ślubu. Od samego rana dzień ten wygląda zupełnie inaczej. Reportaż weselny zaczyna się od rana, a fotograf ślubny musi sprostać wszystkim wymaganiom

Przykłady  poniżej, a więcej zdjęć znajduje sie tutaj.


 

Ceremonia Ślubna

Sama ceremonia ślubna jest chwilą podniosłą i jedyną w swoim rodzaju. Jako fotograf staram się być w tym czasie zawsze w odpowiednim miejscu. Przysięga, zakładanie obrączek są ważnymi elementemi w fotografii ślubnej, a elementy te często są pomijane na stronach wielu osób trudniących się fotografią ślubną.

Uczucia i emocje mające miejsce w danej chwili są nie do powtórzenia. Ważnym jest także, aby poprzez dyskrecję i umiar jako osoba fotografująca być na dalekim planie.

Przykłady poniżej, a więcej zdjęć znajduje się tutaj.


 

Wesele

Zamówiony fotograf na wesele zrobi Państwu lepsze zdjęcia niż członkowie rodziny. Rodzina na weselu sie bawi, a fotograf pracuje mając w zanadrzu umiejętności, dyspozycje i sprzęt.

Przykłady poniżej, a więcej zdjęć znajduje się tutaj.


 

Plener

Zdjęcia ślubne - to także plener wykonywany zazwyczaj w inny dzień niż dzień ślubu. Sesja plenerowa ma charakter zabawy zależny od predyspozycji Pary Młodej.

Miejsce i charakter wykonywanje sesji nie mają ograniczeń. Wspólnie tworzymy pamiątkę z niekonwencjonalnej i jedynej w swoim rodzaju zabawy. 

Przykłady poniżej, a więcej zdjęć znajduje się tutaj.


 

Fotoksiążka

 

Obok klasycznego albumu mam do zaoferowania Młodej Parze fotoksiążkę. Mogą Państwo wybrać dla siebie projekt fotoksiążki spośród kilka rodzajów okładek, różnorodnych formatów dekoracyjnych i ilości stron.

 

Przykłady poniżej, a więcej znajduje się tutaj.
Przejdź do pełnej wersji strony • E2 CMS powered. Copyright © 2012 • crazyIT - strony internetowe Bydgoszcz